Gorilla electronics działa na polskim rynku od 2010r, biorąc pod uwagę realizacje w zakresie hobbistycznym śmiało można przyjąć 2000r. W tym czasie zrealizowaliśmy z powodzeniem mnóstwo projektów, dając Naszym klientom wiele radości i zadowolenia z możliwości poznania drugiego oblicza swojego auta.

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w diagnostyce pojazdów, bezpiecznym zwiększaniu mocy silników spalinowych poprzez elektroniczne modyfikacje tj. chiptuning, regeneracji części oraz konstrukcji układów wydechowych. Naszym celem jest 100% zadowolenia klienta. Usługą priorytetową w naszej firmie jest profesjonalny chiptuning silników spalinowych.

Idąc z duchem czasu oraz ciągle dostosowując się do potrzeb Naszych klientów, od roku 2018 intensywnie działamy w zakresie regeneracji filtrów cząstek stałych. Jako jedna z niewielu firm z branży dysponujemy maszyna do regeneracji filtrów DPF metodą hydrodynamiczną. Jak to mówią, dobry sprzęt to 50% sukcesu – całkowicie się z tym zgadzamy i na potrzeby profesjonalnych usług chiptuningowych dysponujemy hamownią podwoziową 2WD firmy Bosch oraz hamownię 4WD firmy Dynomet.

Po za tym dysponujemy szeroką gamą oryginalnych interfejsów diagnostycznych do pojazdów, praktycznie każdej marki która posiada gniazdo OBD. Po za sprzętem do diagnostyki dysponujemy rozszerzonym zapleczem sprzętu do chiptuningu firmy MagicMotorsport oraz AMT Cartech – oddając swoje auto w Nasze ręce możesz być pewny, że wyjedzie z Naszego warsztatu o własnych siłach. Wraz z zakupem hamowni, zaczęliśmy szerzej rozwijać marketing Naszej firmy, zakładając facebookowy profil gdzie zamieszczamy większość projektów realizowanych w Naszej pracowni. Tam również informacje o licznych promocjach oraz nowych usługach.