Oferta

Firma Gorilla Electronics posiada urządzenie do specjalistycznego czyszczenia metodą hydrodynamiczną. Regenerujemy filtry do aut osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych Urządzenie usuwa zarówno sadzę, jak i popioły zgromadzone w filtrach cząstek stałych. Wykonuje także test nadciśnienia przed oraz po czyszczeniu, co daje potwierdzenie skuteczności regeneracji. Jednocześnie nie odnotowano żadnych skutków ubocznych po procesie czyszczenia, zatem proces regeneracji jest bezpieczny i nie uszkadza filtra DPF.
Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty serwisy autoryzowane, warsztaty niezależne oraz indywidualnych klientów w zakresie regeneracji, czyszczenia i sprawdzania filtrów cząstek stałych DPF/FAP z samochodów osobowych i ciężarowych, a także katalizatorów, w tym SCR.
Jeżeli nie jesteście Państwo w stanie dostarczyć filtra DPF/SCR osobiście do siedziby naszej firmy prosimy o wysłanie go przesyłką kurierską. Po wykonaniu usługi regeneracji odeślemy go na nasz koszt pod wskazany przez Państwa adres.

W razie pytań bądź wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 698 463 776.

Wyniki

W celu weryfikacji osiągów swojego auta przed i po zabiegu , klient ma możliwość dokonania pomiarów mocy na hamowni podwoziowej firmy Bosch. Dysponujemy również, wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym oraz warsztatowym, dzięki czemu zapewniamy pełną obsługę diagnostyczno-serwisową podczas regeneracji filtra w Naszej firmie. Mówi się, że dobry sprzęt to 50% sukcesu – w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie w 100% zagwarantować satysfakcję z wykonanej usługi. Poniżej przedstawiamy przykładowy wykres osiągów przed i po auta jednego z naszych klientów.